21 LISTOPADA 2021 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021 r.

– w poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii,

– w środę – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy,

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na seminarium duchowne naszej diecezji.
  2. Przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.
  3. Nabożeństwa wypominkowe do piątku codziennie o godz. 1745, w środę o godz. 1730 połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Od dziś można nabywać świece rozprowadzane w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 7 zł. – mała oraz 20 zł. – duża.
  5. Msza św. w intencji członków chóru Beati Cantores, organistów i animatorów śpiewu kościelnego w święto patronalne w poniedziałek o godz. 1830.
  6. Spotkanie rady parafialnej w czwartek po Mszy św. o godz. 1830 na plebanii. Zapraszamy przedstawicieli wspólnot oraz katechetów.
  7. Wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Tadeusz Lityński w przyszłą niedzielę. Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa z udziałem wszystkich członków grup parafialnych w przyszłą niedzielę o godz. 1230.  Ksiądz Biskup wygłosi też słowo w czasie Mszy św. o godz. 930 i 1100.
  8. Msza św. dla młodzieży w przyszłą niedzielę o godz. 1830.
  9. Przyszła niedziela rozpocznie Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
  10. Zapraszamy do udziału w nowej edycji cyklu „Teologia w mieście”, Szczegółowy program i informacje o zapisach są dostępne na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein: itf.zgora.pl.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.