21 LUTEGO 2021 R. I Niedziela Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021 r.

– w poniedziałek – Katedry św. Piotra – święto,

1. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 11 i 12 dziś o godz. 1600. Spotkanie dla tych rodziców we wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele.
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz.: 930, 1700 – dla dzieci, 1800 oraz 1900 dla młodzieży i wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć, a nie mieli wcześniej możliwości.
  3. Kurs lektorski rozpocznie się w naszej parafii w sobotę o godz. 900.
  4. Msza św. i spotkanie dla osób odprawiających rekolekcje „Oddanie 33” w sobotę o godz. 900 (link do rekolekcji https://oddanie33.pl/33dni).
  5. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1730.
  6. Jeżeli masz trudności na modlitwie, poszukujesz żywej relacji z Bogiem, to zapraszamy na Msze św. o godz. 1830 połączoną z katechezą o modlitwie.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.
  8. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do podjęcia abstynencji. Księga Trzeźwości, do której można wpisać swoje zobowiązanie, jest dostępna w zakrystii.
  9. Jałmużnę postną można składać do oznaczonych skarbon przy wyjściach z kościoła.
  10. Przy wyjściach z kościoła zostały wyłożone obrazki z modlitwą za kapłanów. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą je pobrać.
  11. Przypominamy o możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 1500 (rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia) do wieczornej Mszy św. W niedzielę do godz. 1600.
  12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.