22 MARCA 2020 R.

IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare

 1. Dodatkowe Msze św. w niedzielę w naszej parafii o godz.: 7:00, 8:30 oraz 15:00.
  Przypominamy, że w kościele może równocześnie przybywać maksymalnie 50 osób.
  Transmisja Mszy św. o godz. 1230 oraz nabożeństwa Gorzkich Żali z naszego kościoła jest dostępna na stronie internetowej parafii.
  Zgodnie z zarządzeniami Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski i Biskupa Diecezjalnego dotyczącymi środków ostrożności do dnia 29 marca w parafii dobywać się będą jedynie Msze św. oraz nabożeństwa pasyjne.
  Przez cały dzień kościół pozostaje otwarty – zachęcamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem obecnym w tabernakulum.
  Do 29 marca w salkach nie będą odbywały się żadne spotkania grup modlitewnych i formacyjnych.
  Zawieszone zostają wszelkie formy przygotowań do sakramentu bierzmowania.
  Nie będzie też katechez dla rodziców i chrzestnych.
 1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1730.
 2. W środę – uroczystość Zwiastowania NMP. Możliwość włączenia się w dzieło duchowej adopcji w czasie każdej Mszy św. Deklaracje dla osób, które w środę będą chciały je złożyć, są wyłożone przy wyjściu z kościoła. W tym dniu dodatkowa Msza św. zostanie odprawiona o godz. 1730.
 3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w każdy piątek Wielkiego Postu: po Mszy św. o godz. 900, o godz. 1700, o godz. 1800 oraz o godz. 1900.
 4. Parafialne rekolekcje zostają przeniesione na termin późniejszy.
 5. Tygodnik „Niedziela” do nabycia u siostry Piusy. Bieżący numer „Gościa Niedzielnego” dostępny jest w formie elektronicznej na stronie redakcji.
 6. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
 7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.