23 MAJA 2021 R. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23.05.2021 r.

– w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła,

– w środę – wspomnienie św. Filipa Nereusza,

– w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana,

– w sobotę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

– w następną niedzielę – uroczystość Najświętszej Trójcy.

1. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego to misyjny Dzień Chorego. Zachęcamy dziś, szczególnie chorych parafian, do modlitwy w intencji misjonarzy.
  2. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii: dziś w czasie Mszy św. o godz. 9:00: SP nr 10 i 11 oraz o godz. 11:00: SP nr 12.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:00.
  4. Wspólnota Neokatechumenalna zaprasza na katechezy w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej.
  5. Dzień Matki – w środę. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie w intencji naszych Mam.
  6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego i osób zawierzonych Matce Bożej w środę o godz. 17:30.
  7. Próby przed uroczystością udzielenia sakramentu bierzmowania w tym tygodniu w czwartek i w sobotę o godz. 16:30.
  8. Msza św. w intencji ks. Janusza Michalaka z okazji 50 rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich w przyszłą niedzielę o godz. 12:30.
  9. Msza św. w int. ks. jubilata Ryszarda Dobrołowicza w niedzielę, 6 czerwca, o godz. 12:30.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  11. X Rowerowa Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę odbędzie się w terminie 1-4 lipca. Bliższe informacje na stronie rowerowa.glogow.pl i na facebooku.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii, łączącym się z nami także drogą internetową, życzymy błogosławionego tygodnia.
  15. Przypominamy o  obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego i prosimy o ich przestrzeganie.