24 MAJA 2020 R.  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

– dziś – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego,

– we wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza,

– w piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej,

– w niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

1. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 1800.
  2. Kurs przedmałżeński w parafii Miłosierdzia Bożego rozpocznie się dziś o godz. 1800.
  3. We wtorek Dzień Matki – pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  4. Spotkanie Centrum Ochotników Cierpienia we wtorek o godz. 1000.
  5. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1715.
  6. W czwartek o godz. 1000 prosimy chętne kobiety i mężczyzn do pomocy przy generalnym sprzątaniu kościoła.
  7. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek, po Mszy św. o godz. 1830.
  8. Czuwanie modlitewne Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym rozpocznie się w naszej parafii w sobotę o godz. 2130. Msza św. o godz. 2300.
  9. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 630 i ostatnia, przed letnią zmianą, Msza św. o godz. 1600.
  10. W naszym kościele może równocześnie przebywać 150 osób. Prosimy o zajmowanie tylko oznaczonych miejsc. Przypominamy o obowiązku zakrycia ust i nosa – także w czasie Mszy św. i nabożeństw. Z obowiązku zwolnienie są jedynie kapłani sprawujący sakramenty.
  11. U siostry Piusy do nabycia prasa katolicka oraz świece caritas.
  12. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, także te przesłane na konto, oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.