27 GRUDNIA 2020 R. Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny 27 grudnia 2020 r.

– w poniedziałek – święto św. Młodzianków,

– w piątek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki,

– w sobotę – wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza.

1. Ostatni dzień roku w czwartek. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku po Mszy św. o godz. 900 oraz o godz. 1730. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z modlitwą różańcową.
  2. W Nowy Rok Msze św. jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że jest to uroczystość nakazana i mamy obowiązek uczestnictwa w tym dniu w Mszy św. Po każdej Eucharystii nabożeństwo w ramach pierwszego piątku i adoracji 24 godziny dla Pana. Adoracja zakończy się w piątek o godz. 2100 Apelem Jasnogórskim. W sobotę o godz. 600 różaniec.
  3. Odwiedziny chorych: w sobotę swoich chorych odwiedzą ks. Adam i ks. Łukasz.
  4. Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca rozpocznie się Mszą św. o godz. 1830.
  5. Wizyta duszpasterska – tzw. kolęda – w tym roku będzie miała inną formę zapowiedzianą w liście ks. Biskupa. Od 4 stycznia na Msze św. w intencji mieszkańców o godz. 1700 będziemy zapraszali parafian zamieszkujących poszczególne ulice naszej parafii. Po Mszy św. kolędowe nabożeństwo z błogosławieństwem rodzin i wody, którą będzie można zabrać do domów.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.