27 MARCA 2022 R. IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare 27.03.2022 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare 27.03.2022 r.

1. Dziś zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Nabożeństwo Gorzki Żali w każdą niedzielę o godz. 1745.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Piotra (chłopcy i dziewczyny razem) w poniedziałek o godz. 1900 w kościele.
  4. Spotkanie osób zawierzonych Matce Bożej w środę o godz. 1745 w kościele.
  5. Msza święta i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 1800 w kościele Bożego Ciała w Głogowie.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.
  7. Adoracja 24 godziny dla Pana rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 700.
  8. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 930, 1700 dla dzieci, 1800 oraz 1900 dla młodzieży.
  9. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mieczysław w pt., ks. Robert i ks. Piotr w sob.
  10. Nabożeństwo I soboty rozpocznie się o godz. 600.
  11. Męski Różaniec ulicami Głogowa w sobotę 2 kwietnia. Rozpoczęcie o godz. 1015 na dziedzińcu kościoła Bożego Ciała.
  12. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę i potrwają do środy 6 kwietnia. Dni spowiedzi planowane są na wtorek i środę.
  13. Dzień Skupienia dla Par Niesakramentalnych w sobotę 9 kwietnia o godz. 1030 w Domu Uzdrowienia Chorych przy głogowskiej kolegiacie. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela ks. Rafał Zendran: tel. 722-322-122, rzendran@gmail.com lub glogowwnmp@diecezjazg.pl
  14. Przy wyjściach z kościoła można nabywać Paschaliki Caritas w cenie 20 zł.
  15. Diecezjalna sieć Księgarni św. Antoniego we współpracy z Fundacją Aurea Polonia i Radiem Plus, organizuje zbiórkę darów do sprawowania Mszy św. w rzymskokatolickich parafiach w Ukrainie. We wszystkich Księgarniach św. Antoniego na terenie diecezji będzie można zakupić i ofiarować hostie, komunikanty i wino mszalne. Zebrane dary zostaną przekazane do ukraińskich parafii. Każdy może w ten sposób mieć swój udział w Eucharystii celebrowanej w walczącej Ukrainie.
  16. Jałmużnę wielkopostną można składać do oznaczonych skarbon.
  17. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  18. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.