29 MARCA 2020 R.

1. Od dziś w niedzielę nie będzie już dodatkowych Mszy świętych.

Powraca tradycyjny układ: 730; 930; 1100; 1230; 1600 i 1830.

W tygodniu przez cały dzień kościół pozostaje otwarty – zachęcamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem obecnym w tabernakulum. Przypominamy o obowiązku zachowania bezpiecznej odległości (1,5-2 m.) i zakazie gromadzenia się w grupach powyżej 5 osób także w czasie Mszy św.

Do odwołania zawieszone zostają spotkania wszystkich grup parafialnych, w tym przygotowanie do bierzmowania oraz katechezy dla rodziców i chrzestnych.

Nie będzie nabożeństw pasyjnych (Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej). Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele lub z wykorzystaniem mediów.

1. W poniedziałek, wtorek i środę dodatkowa Msza św. o godz. 1700.
  2. Okazja do spowiedzi św. po telefonicznym umówieniu się lub zgłoszeniu przez domofon, od poniedziałku do soboty od godz. 730 do godz. 2030 w kaplicy adoracji.
  3. Nie zmieniają się godziny otwarcia kancelarii parafialnej.
  4. Odwiedziny chorych, także odwiedzanych z comiesięczną posługą sakramentalną, tylko po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.