3 LIPCA 2022 R. XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła

– w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,

– w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Różaniec w intencji powołań i za powołanych o godz. 1800 w kościele.
  2. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 10 lipca. Wyjazd o północy (w nocy z soboty na niedzielę). Zapisy w biurze Radia Maryja w parafii św. Klemensa. Koszt 100 zł.
  3. Msza św. w 79 rocznicę ludobójstwa na Wołyniu, na prośbę Stowarzyszenia Głogowskiej Edukacji Kresowej i Stowarzyszenia Ziemi Głogowskiej, w niedzielę 10 lipca o godz. 930.
  4. Informacje o pielgrzymce pieszej na Jasną Górę na plakatach i stronach internetowych pielgrzymek. Osoby, które chciały włączyć się jako duchowi pielgrzymi, mogą się zgłaszać w zakrystii.
  5. Przypominamy, że w obiektach sakralnych, nie tylko w czasie liturgii, obowiązuje strój bardziej godny, niż swobodny.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.