3 STYCZNIA 2021 R. II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona jest na działalność misyjną kościoła. Nowenna na MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem do św. Józefa w środę o godz. 1800.
  2. Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską tzw. kolędę. W tym roku będzie miała inną formę. Na Msze św. w intencji mieszkańców o godz. 1700 i nabożeństwo z błogosławieństwem zapraszamy parafian z ulic:

– w poniedziałek 4/01– ul. Herkulesa i Neptuna,

– we wtorek 05/01 – ul. Orbitalna,

– w czwartek 07/01 – ul. Gwiaździsta nr 1,3,5,7,40,42,44,46,48,50 (wieżowce),

– w piątek 08/01 – ul. Gwiaździsta nr 4-38 parzyste oraz 52 i 54,

– w sobotę 09/01 – ul. Merkurego,

– w poniedziałek 11/01 – ul. Keplera, Samotna, Saturna nr. nieparzyste.

2. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  3. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencja Apostolstwa Modlitwy:

O braterstwo miedzy wyznawcami i wzajemną modlitwę oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w Nowym Roku.