30 SIERPNIA 2020 R. XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela Zwykła

– w czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap i dK.

1. Od wtorku posługę w naszej parafii rozpoczął ks. Adam Czeponis. Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie i życzymy nieustannego orędownictwa naszej patronki – MB Królowej Polski.
  2. Nie możemy dziś gościć s. Terezji., ale jako wspólnota Kościoła możemy włączyć się w działalność misyjną razem z Maryją. Koszulki oraz kartki z ikoną „Amen” można nabyć za ofiarę na misje u s. Piusy. Za każdy dar serca z góry dziękujemy.
  3. Od wtorku w dni powszednie powróci Msza św. o godz. 900
  4. We wtorek rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego. Zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników oświaty do uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii, by wraz z Bogiem wejść w kolejny, nieco inny, niosący ze sobą wiele nowych wyzwań, rok szkolny.
  5. We wtorek przypada 81 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Otoczmy modlitwą poległych obrońców Ojczyzny i prośmy o jej pomyślną przyszłość.
  6. Spotkanie katechetów w środę o godz. 1900 na plebanii.
  7. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 1700 w salce bł. Edmunda.
  8. Różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania prowadzony przez wspólnotę Przyjaciół Paradyża w czwartek, o godz. 1745 w kościele.
  9. Okazja do spowiedzi świętej przed pierwszym piątkiem miesiąca przez cały tydzień pół godziny przed każdą Mszą św.
  10. Adoracja 24 godziny dla Pana rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 700 i od tego roku duszpasterskiego będzie związana z pierwszym piątkiem miesiąca.
  11. Spotkanie organizacyjne Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. o godz. 1830.
  12. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: ks. Proboszcz i ks. Mieczysław w piątek, ks. Adam, który będzie odwiedzał chorych dotychczas odwiedzanych przez ks. Marcina w sobotę i ks. Piotr w sobotę.
  13. Nabożeństwo pierwszej soboty rozpocznie się po Mszy św. o godz. 1830.
  14. Od przyszłej niedzieli powraca Msza św. o godz. 1600. Nie będzie Mszy św. o godz. 2100.
  15. W najbliższą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 1100 pobłogosławimy przybory szkole uczniom klas pierwszych. Będzie to pierwsza, po dłuższej przerwie, Msza św. dla dzieci. Zapraszamy.
  16. Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Grodowca, jeśli umożliwią to warunki epidemiczne, odbędzie się w sobotę 12 września. Zbiórka przy kościele o godz. 600. Uczestnicy zostaną zapisani na listę, a sami zobowiązani są do zaopatrzenie się maseczkę i zachowywanie dystansu społecznego. Msza św. w Grodowcu o godz. 1300.
  17. Już dziś zapraszamy mężczyzn do udziału w pielgrzymce do Międzyrzecza, która, jeśli pozwolą na to warunki epidemiczne, odbędzie się 19 września. Szczegóły na plakatach oraz w zakrystii.
  18. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  19. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  20. Składamy także serdecznie podziękowania wszystkim, którzy nadesłali duszpasterzom i parafianom pozdrowienia ze swoich urlopów i wakacyjnego wypoczynku.
  21. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.