31 MAJA 2020 R. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

– w środę – wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy,

– w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,

– w piątek – wspomnienie św. Bonifacego,

– w niedzielę – uroczystość Najświętszej Trójcy.

1. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 1800.
  2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 900 do nabożeństwa o godz. 1800 od poniedziałku w kaplicy adoracji.
  3. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku codziennie o godz. 1800.
  4. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1715.
  5. Różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania, prowadzony przez Przyjaciół Paradyża, w czwartek o godz. 1715.
  6. Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną: ks. Marcin w czwartek, ks. Proboszcz i ks. Mieczysław w piątek, ks. Piotr w sobotę.
  7. Okazja do sakramentu pokuty z okazji I piątku miesiąca pół godziny przed każdą Mszą św. Przypominamy, że w Niedzielę Najświętszej Trójcy kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Zachęcamy do skorzystania z sakramentów i płynącej z nich łaski.
  8. Nabożeństwo I soboty rozpocznie się po Mszy św. o godz. 1830.
  9. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 630.
  10. Od przyszłej niedziel na okres letni Mszę św. z godz. 1600 zastąpi Msza św. o godz. 2100.
  11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  12. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy generalnym sprzątaniu naszego kościoła.
  13. U siostry Piusy do nabycia prasa katolicka, świece Caritas oraz książka poświęcona ks. kan. Januszowi Idzikowi, która powstała z okazji jego jubileuszu 50-lecia święceń kapłańskich, który dziś przeżywa.
  14. Zostały zniesione limity dotyczące ilości osób, które jednocześnie mogą przebywać w kościele. Pozostały jednak wytyczne reżimu sanitarnego: obowiązek zakrywania w kościele ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości (1,5-2m.), która nie dotyczy rodzin.
  15. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, także te przesłane na konto, oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  16. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.