4 KWIETNIA 2021 R. Zmartwychwstanie Pańskie

Zmartwychwstanie Pańskie 04.04.2021 r.

1. Dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, dodatkowa Msza św. o godz. 600, pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia. Zapraszamy na Koronkę codziennie, także dziś, o godz. 1500.
  3. Jutro drugi dzień świąt. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona na uczelnie katolickie.
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem do św. Józefa w środę o godz. 1800.
  5. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  7. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia. Zapraszamy codziennie, także dziś, na godz. 1500.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.

Składamy także serdecznie podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu kościoła, liturgii oraz przeżywaniu Triduum Paschalnego w naszej parafii.

Słowa wdzięczności kierujemy do parafialnej Caritas i wolontariuszy zaangażowanych w pomoc osobom starszym, samotnym i potrzebującym.

1. Bardzo prosimy o zajmowanie pojedynczo i tylko oznaczonych Przypominamy o bezwzględnym obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji dłoni oraz zachowaniu dystansu także poza czasem sprawowania liturgii. W naszym kościele jednocześnie może przebywać 80 osób.Wejście do kościoła tylko głównymi drzwiami.
  3. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy radości płynącej z pustego grobu Zbawiciela, codziennego trwania w bliskości Zmartwychwstałego Pana oraz wszelkiego błogosławieństwa na każdy dzień.