5 KWIETNIA 2020 R.

Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej

1. Przypominamy, że jednocześnie w kościele może przybywać maksymalnie 5 osób – dotyczy to także Mszy świętej.
  2. Rozpoczynamy Wielki Tydzień
  3. Okazja do spowiedzi św.:
    – poniedziałek, wtorek i środa: 930 – 1230 oraz 1500 – 1800.
    – czwartek i piątek: 900 – 1230 oraz w piątek po zakończeniu liturgii do godz. 600 w sobotę.
  4. Odwiedziny chorych, także odwiedzanych z comiesięczną posługą sakramentalną, tylkopo wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w poniedziałek i środę.
  6. Triduum Paschalne:
    Liturgia Mszy św. Wieczerzy Pańskiej – w Wielki Czwartek o 18:30, Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 18:30 oraz Wigilia Paschalna w Wielką Sobotę o 22:00 będzie sprawowana bez udziału wiernych. Liturgie z naszego kościoła będą transmitowane przez internet.
    Możliwość indywidualnej modlitwy w Wielkie Czwartek po zakończeniu liturgii do północy; w Wielki Piątek od godz. 600 do godz. 1800, oraz po zakończeniu liturgii aż do godz. 2030 w Wielką Sobotę.
    Nie będzie błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny. Modlitwa przy śniadaniu wielkanocnym w rodzinie dostępna jest w gablotce oraz na naszej stronie internetowej.
  7. Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego: o godz. 600, nie będzie Mszy św. o godz. 730, pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.Liczba uczestników liturgii będzie zależna od obowiązujących w tym dniu przepisów bezpieczeństwa stanu epidemicznego. Na dziś jest to 5 osób.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencja Żywego Różańca na kwiecień 2020 r.

O zatrzymanie pandemii koronawirusa i za wszystkich którzy są zaangażowani w walkę z tym zagrożeniem, szczególnie służbę zdrowia.
Pamiętajmy też w modlitwie o intencji papieskiej o wyzwolenie od uzależnień.