6 GRUDNIA 2020 R. II Niedziela Adwentu

II Niedziela Adwentu 6 grudnia 2020 r.

• w poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego,
    • we wtorek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 630. Zachęcamy wszystkich, którzy nie mogą być w kościele do łączności przez internet.
  4. We wtorek Msze św. w naszej parafii o godz.:630, 900, dodatkowa o godz. 1100 oraz o godz. 1830. Modlitwa w Godzinie Łaski o godzinie 1200. Nabożeństwo Akatystu ku czci Matki Bożej rozpocznie się po Mszy wieczornej ok. godz. 1915 w kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca przeznaczona na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  6. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy w parafii Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ks. Paweł Patrzylas. W pon. wt. i śr. Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz.: 630, 900, 1100, 1500 – połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia oraz 1700 i 1830.  Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu w czasie rekolekcji. Przy wyjściu z kościoła można zabrać rachunek sumienia – jako pomoc w przygotowaniu do adwentowej spowiedzi.
  7. Świece Caritas na stół wigilijny od nabycia przy wyjściach z kościoła.
  8. Opłatki do nabycia przy wyjściu z kościoła, w zakrystii oraz u s. Piusy. Ofiary zostaną przeznaczone na potrzeby parafii.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencja Apostolstwa Modlitwy:

Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była ożywiana przez Słowo Boże i przez życie modlitwy.