XIV niedziela zwykła – 7.07.2019

Wtorek:

• Różaniec do siedmiu boleści o godz. 17:45.

Środa:

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

Czwartek:

• Święto św. Benedykta, patrona Europy.

Piątek:

• Spotkanie modlitewne pieszych pielgrzymów grupy niebieskiej o godz. 18:00 w kościele, po nim Msza św. w intencji pielgrzymów i dobroczyńców pielgrzymki.

Sobota:

• Czuwanie Maryjne w Grodowcu o godz. 19:00, wyjazd busa sprzed kościoła o godz. 18:30. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Wyjazd jest zależny od ilości uczestników.

Inne:

• Potrzebujemy 45 noclegów dla pieszych pielgrzymów na Jasną Górę na nocleg z 1 na 2.08. Prosimy rodziny gotowe przyjąć pielgrzymów o zgłaszanie się w zakrystii.

• Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – zapisy i regulamin pielgrzymki, a także karty duchowego pielgrzyma oraz kartki na intencje w zakrystii. Przypominamy, że można dołączyć do grupy w dowolnym czasie trwania pielgrzymki. Wszelkie pytania ws. pielgrzymki prosimy kierować do ks. Marcina.

• Zapisy na ostatni etap pielgrzymki pieszej (wyjazd w nocy z 11 na 12.08) w zakrystii. Koszt: 50 zł.

• Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem – szczegóły na plakatach.

• Praca katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Pamiętajmy o godnym ubiorze w miejscach sakralnych, o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie podczas wakacji.

• Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i odpoczynku wypoczywającym na wakacjach.