7 MARCA 2021 R. III Niedziela Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021 r.

1. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 10 i 11 dziś o godz. 1600. Spotkanie dla tych rodziców we wtorek, po Mszy św. wieczornej w kościele.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1730.
  3. Msze św. z katechezą o modlitwie w niedziele (do IV niedzieli Wielkiego Postu) o godz. 1830.
  4. W poniedziałek Dzień Kobiet – pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  5. Msza św. i spotkanie Rycerzy Kolumba w czwartek o 1830. Informujemy, że zawiązana Rada została zarejestrowana w światowej centrali pod nr. 17677, a jej patronem jest św. brat Albert.
  6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz.: 930, 1700 – dla dzieci, 1800 oraz 1900 dla młodzieży i wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć, a nie mieli wcześniej możliwości.
  7. Msza święta oraz spotkanie dla osób odprawiających rekolekcje „Oddanie 33” w sobotę o godz. 900.
  8. Spotkanie kandydatów na ministrantów oraz wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do ich grona w sobotę o godz. 930.
  9. Kolejne spotkanie w ramach kursu lektorskiego w sobotę o godz. 900.
  10. W przyszłą niedzielę przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.
  11. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 12 w przyszłą niedzielę o godz. 1600. Spotkanie dla tych rodziców we wtorek, 16 marca, po Mszy św. wieczornej w kościele.
  12. Przy wyjściach z kościoła zostały wyłożone rachunki sumienia, które można pobrać i wykorzystać jako pomoc w przygotowaniu do spowiedzi wielkopostnej.
  13. Jałmużnę postną można składać do oznaczonych skarbon przy wyjściach z kościoła.
  14. W najbliższych dniach parafia rozpocznie rozprowadzanie świec Caritas na stół wielkanocny.
  15. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się od V Niedzieli Wielkiego Postu – 21 marca. Poprowadzi je o. Mirosław – franciszkanin z Niepokalanowa.
  16. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  17. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencja Apostolstwa Modlitwy:

Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.