8 LISTOPADA 2020 R. XXII Niedziela Zwykła XXII Niedziela Zwykła

• we wtorek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, pp. i dK,
    • w środę – wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa,
    • w czwartek – wspomnienie św. Jozafata, bpa,
    • w piątek – święto św. Męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  2. Dziś zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  3. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 1745. Odatowane kartki są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Można je składać na tacę lub zostawiać w zakrystii.
  4. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego za jedną duszę czyśćcową każdego dnia w tym roku została rozszerzona z oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych na cały miesiąc listopad. Warunki uzyskania odpustu: spowiedź, Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego, nawiedzenie kościoła lub cmentarza i modlitwa za zmarłych.
  5. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  6. Korespondencyjny Kurs Biblijny w formie tradycyjnej lub elektronicznej jest organizowany przez Wydział Pedagogiczny Akademii Ignatianum. Szczegółowe informacje na stronie www.kursbiblijny.deon.pl
  7. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła. Jest też nowy numer Promyczka Dobra.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencja Apostolstwa Modlitwy:

Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia.