8 MAJA 2022 R. IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza

IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza 08.05.2022 r.

2. w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława bp. i M. – głównego patrona Polski,
  3. w sobotę – święto św. Macieja Ap.
  4. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – diecezjalna pielgrzymka Przyjaciół Paradyża do Paradyża.
  5. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 1800 (w środy o godz. 1745).
  6. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. dziś o godz. 1600. Po Mszy św. ostatnie spotkanie organizacyjne przed uroczystością I Komunii Świętej.
  7. Spotkania kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Roberta: dziś o godz. 1830 Msza św. i spotkanie w kościele oraz we wtorek o godz. 1830 Msza święta i spotkanie w kościele.
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku po Koronce do Bożego Miłosierdzia do nabożeństwa majowego w kaplicy adoracji.
  9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Piotra – chłopcy jutro o godz. 1900 w salce nr 4, dziewczęta w poniedziałek 16 maja o godz. 1900 w salce nr 4.
  10. Kolejne spotkanie Seminarium Nowego Życia w poniedziałek o godz. 1900 w naszym kościele.
  11. Różaniec do siedmiu boleści MB w maju i czerwcu w każdy wtorek o godz. 1715.
  12. Różaniec pokutny w naszej parafii w piątek o godz. 1730.
  13. Czuwanie fatimskie w Grodowcu w piątek o godz. 1900.
  14. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w parafii ks. Piotra Wadowskiego, który przybliży nam działalność Katolickiego Stowarzyszenia Ojcostwo Powołaniem i jego inicjatyw.
  15. Ogólnopolska pielgrzymka kobiet na Jasną Górę 22 maja. Szczegóły na plakacie.
  16. Nabożeństwa za wstawiennictwem bł. kard. Wyszyńskiego, którego relikwie uroczyście wprowadzono do naszego kościoła w dniu odpustu – każdego 28 dnia miesiąca.
  17. Informacje o możliwości pomocy dla chorej Amelki – na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  18. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie pielgrzymki Nocą do Jutrzenki Nadziei oraz naszego parafialnego odpustu.
  19. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  20. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.