8 marca 2020 r.

II Niedziela Wielkiego Postu 

 1. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dziś o godz. 1600. W czasie Mszy zostaną pobłogosławione modlitewniki i inne dewocjonalia.
 2. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1730.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 1830 pierwsza próba przed Misterium Męki Pańskiej. Zapraszamy osoby zaangażowane i wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do przygotowań.
 4. Przed kościołem zbiórka do puszek na cele misyjne „Ad Gentes”.
 5. Przy wyjściu z kościoła można nabywać paschaliki wielkanocne Caritas w cenie 15 zł. Dochód przeznaczony jest w tym roku na pomoc dzieciom w Rwandzie.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Piotra we wtorek, po Mszy św. o godz. 1830 w salce nr 4.
 7. Spotkanie organizacyjne przed czerwcową pielgrzymką śladami SB. kard. Wyszyńskiego we wtorek, po Mszy św. o godz. 1830 w salce bł. Edmunda.
 8. Spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.: we wtorek – SP nr 10 i 11; w środę SP nr 12. Spotkania w kaplicy Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 1830.
 9. W piątek przypada VII rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Franciszka. Pamiętajmy w tym dniu o Ojcu Świętym prosząc dla niego o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.
 10. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w każdy piątek Wielkiego Postu: po Mszy św. o godz. 900, o godz. 1700 dla dzieci, o godz. 1800 oraz o godz. 1900 dla młodzieży.
 11. Wspólnota neokatechumenalna zaprasza do wspólnej modlitwy brewiarzowej od poniedziałku do piątku o godz. 545 w salce nr 1.
 12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczny wystrój kościoła.
 13. W zakrystii można zapisać się na wyjazd na beatyfikację S.B. kard. Wyszyńskiego. Koszt 90 zł..
 14. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 29 marca i będą trwały do 1 kwietnia.Dni spowiedzi to 31/03 i 1/04 (wtorek i środa). Już dziś prosimy o zarezerwowanie sobie czasu, by jak najowocniej przeżyć rekolekcje i dobrze przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
 15. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
 16. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
 17. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.