8 SIERPNIA 2021 R. XIX Niedziela Zwykła

– we wtorek – święto św. Wawrzyńca,

– w środę – wspomnienie św. Klary,

– w sobotę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego,

– w niedzielę – uroczystość Wniebowzięcia NMP.

1. Msza św. odpustowa w kościele w Rapocinie dziś o godz. 1600.
  2. Różaniec z Apelem w duchowej łączności z pielgrzymami zdążającymi na Jasną Górę do środy o godz. 2045.
  3. Wyjazd autokaru na ostatni etap pielgrzymki na Jasną Górę w czwartek, 12 sierpnia, o godz. 100 w nocy z parkingu przy kościele. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
  4. Różaniec fatimski w naszej parafii w piątek o godz. 1730.
  5. Czuwanie fatimskie w Grodowcu rozpocznie się w piątek o godz. 1900.
  6. W uroczystość WNMP – błogosławieństwo ziół i kwiatów w czasie każdej Mszy św.
  7. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona jest na pomoc w remontach dla uboższych parafii.
  8. W najbliższą niedzielę wspólnota neokatechumenalna będzie po Mszach zbierać do puszek ofiary na pomoc rodzinie Kulów, która od dwóch lat posługuje w Barnau na Syberii. O swojej posłudze więcej sami opowiedzą goszcząc w przyszłą niedzielę w naszej parafii.
  9. Zachęcamy do oglądania wystawy poświęconej słudze Bożemu Stefanowi kard. Wyszyńskiemu oraz św. Janowi Pawłowi II, przygotowanej przez Biuro Edukacji IPN, która jest ustawiona przed naszym kościołem.
  10. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 1500 do Mszy św. wieczornej (w niedzielę do godz. 1600).
  11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  13. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu.
  14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.