9 lutego 2020r.

V Niedziela Zwykła

– w poniedziałek         – wspomnienie św. Scholastyki;

– w piątek                  – święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

1. Przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  2. Przypominamy, że istnieje możliwość wsparcia budowy głogowskiego hospicjum przez przekazanie 1% podatku na to dzieło lub na diecezjalną Caritas. Więcej informacji na ulotkach przy wyjściach z kościoła
  3. Obchody Światowego Dnia Chorego w kaplicy głogowskiego szpitala 11 lutego. O godz. 930 różaniec i wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 1100 Msza św. w intencji chorych, cierpiących oraz całej Służby Zdrowia.
  4. W tym dniu (we wtorek, wspomnienie liturgiczne MB z Lourdes) w parafii udzielać będziemy sakramentu chorych w czasie Mszy św. o godz.1830. Prosimy o pomoc w dotarciu do świątyni osobom chorym i starszym.
  5. Przygotowanie do bierzmowania dla osób, które ukończyły  21 rok życia rozpocznie się w parafii św. Klemensa 28 lutego. Chętni mogą się zgłaszać w zakrystii lub na furtę klasztorną do 23 lutego.
  6. Parafia organizuje pielgrzymkę „Szlakiem Prymasa Wyszyńskiego i Bożego Miłosierdzia” w terminie 14-19 czerwca b.r. W programie m.in. Warszawa, Zuzela, Rywald Królewski, Gietrzwałd, Święta Lipka, Wilno, Kowno. Więcej informacji w zakrystii i u ks. Marcina.
  7. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  8. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia a rozpoczynającym zimowy wypoczynek życzymy wielu niezapomnianych wrażeń oraz opieki Aniołów Stróżów. Przypominamy równocześnie o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. także w czasie ferii.