9 STYCZNIA 2022 R. Niedziela Chrztu Pańskiego

Chrzest Pański 09.01.2022 r.

 1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
  • dzisiejsze święto kończy okres Narodzenia Pańskiego; tradycyjnie kolędy będziemy śpiewać do święta Ofiarowania Pańskiego.
 2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Piotra (chłopcy i dziewczyny razem) w poniedziałek, po Mszy św. o godz. 1830 w kościele.
 3. W sobotę dzień imienin bp. Pawła Sochy – pamiętajmy w modlitwie o naszym Biskupie Seniorze.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w parafii pana dr. Mieczysława Guzewicza z konferencją na temat: „Miłość piękna, choć trudna”.
 5. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do swojej pierwszej spowiedzi i Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 1600.
 6. Wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”: zapraszamy parafian na Msze św. o godz. 1700 w intencji mieszkańców poszczególnych ulic ze szczególnym błogosławieństwem w/g. planu:
  • wtorek 11 stycznia – Saturna nr. parzyste,
  • środa 12 stycznia – Saturna nr. nieparzyste, Merkurego i Samotna,
  • czwartek 13 stycznia – Gwiaździsta,
  • piątek 14 stycznia – Orbitalna,
  • sobota 15 stycznia – Herkulesa i Neptuna.
  • W bardzo wyjątkowych i szczególnych okolicznościach (nowi mieszkańcy; chory, którzy nie może opuszczać domu) jest możliwość zaproszenia kapłana z błogosławieństwem do swojego mieszkania. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się w zakrystii do piątku. Odwiedziny, według ustalonego harmonogramu, będą miały miejsce między 17 a 22 stycznia.

 7. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli w naszej parafii.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
 9. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
 10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.