IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05.2019

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

(DOBREGO PASTERZA)

Dziś:

• Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczęcie Światowego Tygodnia Modlitw o Powołania i kwartalne dni modlitw w tej intencji.

• Gościmy w naszej parafii misjonarza o. Mariusza Boska, który dzieli się swoimi doświadczeniami pracy apostolskiej z Madagaskaru i Ameryki Południowej. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka na cele misyjne.

Wtorek:

• Dzień imienin ks. Macieja. Msza święta w jego intencji o godz. 18.30.

Środa:

• Spotkanie grupy biblijnej i wszystkich pragnących poznawać Pismo Święte o godz. 16.45.

Piątek:

• Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się adoracja 24 godziny dla Pana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie w godzinach nocnych. Oddanie czci relikwiom św. Faustyny po Mszy św. o godz. 15.00.

Sobota:

• Spowiedź dzieci przed rocznicą I komunii świętej o godz. 10:00. Msza św. rocznicowa za tydzień w niedzielę o godz. 11.00.

Inne:

• We wszystkie soboty maja o godz. 20.15 nabożeństwo różańcowe zakończone apelem.

• Katechezy neokatechumenalne – w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy św. w salce nr 1.

• Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 23.05. o godz. 17:00. W Przyszłą niedzielę 19.05 podczas Mszy św. o godz. 18:30 kandydaci do bierzmowania przyjmą krzyże. Próby będą się odbywać od 20.05 do 22.05 po Mszach św. wieczornych.

• Seminarium Wiary w parafii św. Klemensa prowadzone przez głogowskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w każdy poniedziałek- szczegóły na plakatach.

• Ogólnopolska Pielgrzymka wspólnot Odnowy w Duchu Świętym – wyjazd w sobotę, zapisy u pani Irmy tel 661-975-480. koszt 60 zł.

• Dobiegają końca zapisy na autokarową pielgrzymkę do Gdańska, Ciechocinka, Kartuzów i innych miejsc w dniach 26-31.05. Szczegóły w zakrystii.

• Osoby, które zadeklarowały się na wyjazd do Armenii prosimy zgłaszać się do proboszcza.

• Trwają zapisy na XXIII spotkanie młodych Lednica. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

• Osoby pragnące przyjąć obraz Jasnogórski w ramach peregrynacji mogą zgłaszać się w zakrystii.

• Konferencja „Jesteście moimi przyjaciółmi”, odbędzie się w dniach 18-19 maja w Głogowie. Głoszącymi są ks. Waldemar Grzyb, ks. Robert Patro i ks. Tomasz Matyjaszczyk oraz świecki ewangelizator Marcin Zieliński. W ramach konferencji w sobotę 18 maja o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie dla wszystkich chętnych (bez konieczności rejestracji). Konferencja odbędzie się pod patronatem bp. Tadeusza Lityńskiego. Dalsze informacje na stronie www.wiarygodni.org.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.