XXXIII Niedziela Zwykła, 17 listopada 2019 r.

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą

– w poniedziałek      – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,

– w środę                   – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,

– w czwartek             – wspomnienie Ofiarowania NMP,

– w piątek                  – wspomnienie św. Cecylii,

– nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 1745.

1. Dziś o godz. 1600 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w kaplic Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej we wtorek – SP 10 i SP 11, w środę SP 12.
  3. Spotkanie kandydatek do bierzmowania z gr. ks. Marcina w pon. po Mszy św. wieczornej salce nr 4.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania gr. ks. Piotra we wt. po Mszy św. wieczornej w salce nr 4.
  5. W czwartek dzień imienin ks. Janusza. Msza św. w jego intencji o godz. 1830.
  6. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne WSD w Paradyżu. Taca przeznaczona na potrzeby seminarium.
  7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały odatowane kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypisywanie. Wypełnione karty można składać na tacę.
  8. Prasa katolicka do nabycia u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  9. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.