XXX Niedziela Zwykła, 27 października 2019r.

Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą

– w poniedziałek         –  święto św.  Ap. Szymona i Judy Tadeusza;

– w piątek                   – uroczystość Wszystkich Świętych;

– w sobotę                  wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – dzień zaduszny.

–  ostatnie nabożeństwo różańcowe dla dzieci w  poniedziałek o godz. 1700,

– nabożeństwa różańcowe dla dorosłych codziennie do czwartku o godz. 1745.

1. Jutro dzień imienin bp. Tadeusza – pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  2. Bal Świętych dla uczniów wszystkich szkół podstawowych z tereny naszej parafii we wtorek.Rozpoczęcie o godz. 1700 w kościele. Zachęcamy dzieci do przebrania się za wybranego świętego. W ramach balu wspólna modlitwa w kościele, przejście ze śpiewem do SP nr 11, zabawy z konkursami i nagrodami prowadzone przez wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas.
  3. Spotkanie duszpasterskie dla mężczyzn we wtorek, po Mszy św. wieczornej w kościele.
  4. Ksiądz Piotr odwiedzi swoich chorych w czwartek, 31 października.
  5. Okazja do spowiedzi w czwartek, od godziny 1700.
  6. Nabożeństwo Nocy Światała w naszym kościele rozpocznie się w czwartek o godz. 2100. Uczestnicy mogą przynieść ze sobą znicze.
  7. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszej parafii o godz.: 730, 930, 1100 i 1830. Na cmentarzu przy ul. Świerkowej o godz. 1230 rozpocznie się procesja (od „starej bramy”). Msza św. o godz. 1300, o godz. 1700 na cmentarzu różaniec w intencji zmarłych.
  8. W dzień zaduszny Msze św. w naszej parafii o godz. 700, 900, 1100, 1700 i 1830.
  9. Nabożeństwo Pierwszej Soboty rozpocznie się Mszą św. o godz. 1830. W czasie Eucharystii będziemy Bożemu Miłosierdziu polecali zmarłych parafian, których Bóg odwołał do wieczności od ubiegłorocznej Uroczystości Wszystkich Świętych. Można przynieść znicze.
  10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały odatowane kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypisywanie. Wypełnione karty można składać na tacę. Nabożeństwa wypominkowe od soboty, 2 listopada, codziennie o godz. 1745.
  11. Kurs przedmałżeński w parafii WNMP rozpocznie się w niedzielę 3 listopada Mszą św. o godz. 1600.
  12. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy. Szczególnie polecamy Gościa Niedzielnego z filmem Bernadetta. Są także nasze diecezjalne kalendarze.
  13. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.

Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.