XXXI Niedziela Zwykła, 3 listopada 2019 r.

Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

– w poniedziałek      –  wspomnienie św. Karola Boromeusza,

– w sobotę                 – święto poświecenia Bazyliki Laterańskiej,

– nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 1745.

1. Kurs przedmałżeński w parafii WNMP (Kolegiata) rozpocznie się dziś Mszą św. o godz. 1600.
  2. Zaduszki Oświatowe w parafii św. Mikołaja we wtorek, 5 listopada, o godz. 1730.
  3. Możliwość uczczenie relikwii bł. Edmunda Bojanowskiego w czwartek, po Mszy św. o godz. 900.
  4. Odwiedziny chorych: ks. Marcin i ks. Proboszcz w czwartek, ks. Mieczysław w piątek.
  5. Koncert patriotyczny „Polonia Restutita” w naszym kościele w sobotę 9 listopada o godz. 1600. Wystąpią: prof. dr hab. Julian Gembalski – organy, chór Beati Cantores pod dyr. Barbary Walendzik oraz Orkiestra Zakładowa Huty Miedzi „Głogów” pod dyr. Bartłomieja Gers-Nienartowicza.
  6. Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci w sobotę, o godz. 1830.
  7. W niedzielę 10 listopada, z okazji 10 rocznicy powstania Apostolstwa Dobrej Śmierci w naszej parafii będziemy gościli o. Górnika.
  8. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w potrzebie.
  9. Koncert zespołu Maleo Reggae Rockers 11 .XI. o 1730 przy kościele w Jerzmanowej. Wstęp wolny.
  10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały odatowane kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypisywanie. Wypełnione karty można składać na tacę.
  11. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
  12. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.