Niedziela Miłosierdzia Bożego 15.04.2023 r.

Głogów, 16 kwietnia 2023 r.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia  Bożego

• poniedziałek – wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami Św. Brata Alberta po Mszy św. o godz. 9:00.
    • środa – wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami bł. Jerzego Popiełuszki po Mszy św. o godz. 9:00.
  2. Dzisiaj Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentów spowiedzi i I Komunii św. o godz. 16:00. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek SP nr 10 i 11, w środę SP nr 12 po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19:00 w salce na plebanii.
  3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Dziś także święto patronalne Caritas.
  4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu prowadzone przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ dziś o godz. 15:00 w kościele.
  5. Kurs przedmałżeński w parafii św. Maksymiliana Kolbego przy ul. Legnickiej rozpocznie się dzisiaj o godz. 18:30. Za tydzień Niedziela Biblijna – Siódme Narodowe Czytanie Pisma Świętego.
  6. Kapituła nagrody Biskupa Diecezji przyznała osobom prowadzącym Kuchnię br. Alberta statuetkę  „Człowiek Człowiekowi”, której wręczenie nastąpi 18 kwietnia 2023r. o godz. 16:00 w Zielonej Górze.
  7. XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Sanktuaria na drodze Św. Jakuba. Rozpoczęcie 21 kwietnia (piątek) Mszą św. o godz. 11:00 w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Jakubowie, pod przewodnictwem J. E. Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Program Dni Jakubowych podany jest na plakatach.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.