Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 21 maja 2023 r.

Głogów, 21 maja 2023 r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

• środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
    • piątek – wspomnienie Św. Filipa Nereusza, prezbitera.
  2. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11:00 uroczystość rocznicy I Komunii św.
  3. Dziś również gościmy w naszej parafii s. Nullę (Garlińską) ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża. Podczas Mszy św. siostra opowie o cudownym uzdrowieniu, którego doświadczyła za przyczyną Sługi kard. Stefana Wyszyńskiego. Cud jej uzdrowienia przyczynił się do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Po Mszach św. będzie można również nabyć książkę: „Cud kardynała Wyszyńskiego” w cenie 20 zł.
  4. Stowarzyszenie Chór Beati Cantores zaprasza na Koncert wiosenny, który odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o godz. 17:00.
  5. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego i jest połączona z nabożeństwami majowymi.
  6. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 18:00, w środy o godz. 17:45 połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  7. Głogowskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na Mszę św. oraz modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie, która odbędzie się w czwartek 25 maja br. o godz. 18:00 w kościele Bożego Ciała w Głogowie. Informacje podane są na plakatach.
  8. Dzień Matki – w piątek. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  9. Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego prowadzone przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w naszej parafii w sobotę od godz. 21:00. Eucharystia ok. godz. 23:30.
  10. Pierwsza spowiedź św. dla dzieci i rodziców, które przystąpią w przyszłą niedzielę do Pierwszej Komunii św. w sobotę o godz. 10:00 dla SP nr 10 i 11 oraz o godz. 11:00 dla SP nr 12.
  11. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9:00 dzieci z SP nr 10 i 11 oraz w czasie Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z SP nr 12 przystąpią do swojej Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy osoby, które nie są bezpośrednio związane z uroczystością o uczestnictwo w Mszach św. o innej godzinie.
  12. Nabożeństwa majowe dla dzieci Pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 z SP nr 10 i 11 i o godz. 17:00 z SP nr 12.
  13. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  14. W dniach od 6 do 9 lipca 2023r. z naszej parafii już po raz 12 wyruszy Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy chętnych do udziału. Zapisy i informacje na stronie www.rowerowa.glogow.pl.
  15. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  17. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  18. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.