Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu – 16.12.2018 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu

1. Dziś:

• Rekolekcje Adwentowe, które prowadzi o. Mirosław Kopczewski OFMConv potrwają do środy. Dodatkowa Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 20:00.
  • Dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca w tym dniu przeznaczona zostanie na Dom Księży Emerytów naszej diecezji.
  • Dzieci z domu dziecka przeprowadzą sprzedaż własnoręcznie wykonanych pierniczków świątecznych po Mszach św. o godz. 9:30; 11:00; 12:30. Pieniądze zebrane podczas akcji przeznaczone będą na zimowy wyjazd w góry.

2. Poniedziałek:

• Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Macieja po Mszy św. wieczornej w salce nr 4

3. Wtorek:

• Rekolekcyjna spowiedź święta w godz. 8:00-9:00; 16:30-18:00; 19:30
  • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Piotra po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.

4. Środa:

• Odebranie Betlejemskiego Światełka Pokoju od harcerzy o godz. 18:00 podczas Mszy św.
  • Dziewczęta przygotowujące się do bierzmowania z grupy ks. Marcina mają swoje spotkanie po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.

5. Czwartek:

• Chłopcy przygotowujący się do bierzmowania z grupy ks. Marcina mają swoje spotkanie po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.
  • Próba śpiewu na Pasterkę ludową po wieczornej Mszy św.

6. Piątek:

• Szkolne koło Caritas zaprasza osoby samotne i starsze na spotkanie opłatkowe w piątek o godz. 15:00 w salce bł. Edmunda
  • Po wieczornej Mszy św. zapraszamy chętne osoby do pomocy, w dekorowaniu naszej świątyni na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

7. Sobota:

• Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską przez ks. Macieja; ks. Piotra; ks. Marcina.

8. Niedziela:

• Młodzież oazowa z naszej parafii zaprasza serdecznie na przedstawienie pt. „Mój Chrystus Połamany”, po Mszy św. o godz. 12:30.

9. inne

• Małe Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć w cenie 6zł przy wyjściu z kościoła.
  • Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje do Lichenia w dniach 24-27 stycznia. Więcej informacji na plakatach.
  • Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.
  • Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.