Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu 23.12.2018 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu 23 grudnia 2018 r.

1. Dziś:

• Młodzież oazowa z naszej parafii zaprasza serdecznie na przedstawienie pt. „Mój Chrystus Połamany”, po Mszy św. o godz. 12:30.

2. Poniedziałek:

• Wigilia Bożego Narodzenia. Msze święte o 6:30 (roratnia) i o godz. 9.00. Zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz tradycje i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Pasterki o 22:00 o charakterze ludowym i o 24:00 z chórem Beati Cantores. Taca zbierana podczas pasterek będzie przeznaczona na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Ks. Biskupa Wilhelma Pluty. W Wigilię pamiętajmy o imieninach biskupa Adama Dyczkowskiego.

3. Wtorek:

• Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.30.

4. Środa:

• Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, Msze św w porządku niedzielnym. Taca w tym dniu przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  • Zapraszamy na wspólne kolędowanie po Mszy o godz. 11:00

5. Czwartek:

• Święto św. Jana Apostoła i ewangelisty: Opłatek wszystkich grup duszpasterskich o godz. 16.00 Msza św., a po niej spotkanie świąteczne.
  • Od tego dnia powracamy do Mszy św. o godz. 7:00 i 18:30.

6. Piątek:

• Rozpoczęcie wizyty Duszpasterskiej. Porządek odwiedzin duszpasterskich podany zostanie w uroczystość Bożego Narodzenia.
  • Z racji trwającej oktawy Bożego Narodzenia ks. proboszcz udziela dyspensy od zakazu spożywania potraw mięsnych.

7. Niedziela:

• Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich podczas Mszy o godz. 11:00.
  1. inne
  • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przystrajanie kościoła na uroczystość Bożego narodzenia.
  • Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje do Lichenia w dniach 24-27 stycznia. Więcej informacji na plakatach.
  • Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.
  • Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii w tym ofiary z opłatków oraz wsparcie Kuchni Brata Alberta.