Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu (31.03.2019)

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu

Dziś:

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców z gr. ks. Macieja odbędzie się po wieczornej Mszy św. Obecność obowiązkowa.

• Rozpoczynamy rozprowadzanie świec Caritasu przeznaczonych na stół wielkanocny. Koszt 15 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc ubogim dzieciom w Syrii.

Poniedziałek:

• Po wieczornej Mszy św. w salce przy kancelarii odbędzie się spotkanie grupy New Pastoral. Zapraszamy wszystkich chętnych

Wtorek:

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Piotra, którzy nie byli w Grodowcu we wtorek, po Mszy św. wieczornej w salce nr 4.

Środa:

• Próba scholi o godz. 18:45

Czwartek (I Czw. Miesiąca):

• spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17:00 w salce bł. Edmunda. Różaniec w intencji powołań o godz. 17:45 w kościele.

Piątek (I Pt. Miesiąca):

• Ks. Proboszcz i ks. Mieczysław odwiedzą chorych z posługą duszpasterską.

Sobota (I Sob. Miesiąca):

• ks. Piotr, ks. Marcin oraz ks. Maciej odwiedzą chorych z posługą duszpasterską.

• Nabożeństwo I soboty rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:30.

Niedziela:

• Rozpoczęcie rekolekcji w naszej parafii trwać będą do środy 10.04. Poprowadzi je Ks. Stanisław Podfigórny, Dyrektor Caritas diecezjalnego.

Inne:

• Próba misterium Męki Pańskiej 11.04.2019 po wieczornej Mszy św. Przedstawienie Męki Pańskiej w Wielki Poniedziałek 15.04.2019 o godz. 19:30.

• 5 – 7.04.2019r w Parafii św. Klemensa odbędzie się wiosenna sesja Szkoły Życia Chrześcijańskiego – Szkoły Maryi. Szczegóły na plakacie.

• Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18:00 dla dorosłych po Mszy św. o godz 18:30 dla młodzieży.

• Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Rozpoczęcie 12.04.2019 Mszą św. o godz. 20:00 w kościele Bożego Ciała. Więcej informacji na stronie mikolajglogow.pl

• Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.

• Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony znajdującej się przy wyjściu z kościoła.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.