Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą 3.02.2019 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą

Czwartek:

• I Czwartek miesiąca. Msza św. z oddaniem czci relikwiom bł Edmunda o godz. 9:00.

• spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17:00, o godz. 17:45 różaniec w intencji powołań.

Sobota:

• Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską przez ks. Piotra

Inne

• Rozpoczęła się peregrynacja kopii obrazu NMP Częstochowskiej w naszej parafii. Osoby, które chciałyby przyjąć do swojego domu obraz mogą zgłaszać się do zakrystii. Odebranie obrazu następować będzie na wieczornej Mszy św.

• W poniedziałek 11 lutego będziemy przeżywać 27 Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w przeddzień tego wydarzenia w niedzielę 10 lutego o godz. 11:00 w kaplicy naszego Głogowskiego Szpitala ks. biskup odprawi Uroczystą Mszę św. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

• Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych powyżej 21 roku życia rozpocznie się w parafii św. Klemensa 1 marca o godz. 19:15. Zgłoszenia do 24 lutego na furcie klasztornej.

• Zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy w zakrystii.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii w tym ofiary z opłatków oraz wsparcie Kuchni Brata Alberta.