Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą 10.02.2019 r.

Głogów, 10 lutego 2019 r.

Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą

1. Dziś o godz. 11:00 w kaplicy szpitala Mszy św. z okazji Dnia Chorego będzie przewodniczył ks. bp Paweł Socha.
  2. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki przeznaczoną na potrzeby hospicjów.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marcina: w poniedziałek – dziewczyny; we wtorek – chłopcy. Spotkania w kościele, po Mszy św. o godz. 18:30.
  4. Nabożeństwa i liturgiczne wspomnienia tygodnia:
    • w poniedziałek – wspomnienie MB z Lourdes – Dzień Chorego; w czasie Mszy św. o godz. 9:00 oraz 18:30 udzielać będziemy sakramentu chorych;
    • we wtorek: różaniec do siedmiu boleści MB o godz. 18:00;
    • w środę: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00;
    • w czwartek: święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy,
    • w piątek w czasie Mszy św. o godz. 15.00 będzie możliwość uczczenia relikwii św. Faustyny.
  5. W piątek Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczniemy czas adoracji 24 godziny dla Pana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie w godzinach nocnych.
  6. Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Kalisza odbędzie się 7marca. Zapisy w zakrystii.
  8. Parafia Miłosierdzia Bożego organizuje pielgrzymkę do Grecji – Śladami św. Pawła i kultury antycznej w terminie 21/06-3/07. Szczegółowe informacje na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  10. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.