Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą 03.03.2019 r.

Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość

1. Wtorek:

• Spotkanie osób pragnących zaangażować się w przygotowanie misterium Męki Pańskiej.

2. Środa:

• W środę – Popielec i rozpoczęcie Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem: o 7.00, 9.00, 11.00, 16.00, 17.00 i 18.30. W tym dniu osoby między 18 a 60 rokiem życia obowiązuje post ścisły. Dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca przeznaczona na Dom Księży Emerytów. Z racji Środy Popielcowej kancelaria parafialna nieczynna.

• Od środy Popielcowej do pierwszej Niedzieli wielkiego Postu trwają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

• Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18.00.

3. Czwartek:

• Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Kalisza wyjazd o godz. 11:00, koszt to 50 zł. Zapisy w zakrystii.

• Spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17:00, o godz. 17:45 różaniec w intencji powołań.

4. Piątek:

• W piątek 8 marca o godz. 17:00 w naszej parafii rozpocznie się peregrynacja obrazu św. Józefa. Dalsze informacje na planie.

5. Sobota:

• Spotkanie dla chłopców chcących zostać ministrantami po Mszy św o godz. 9:00.

6. Inne:

• Prosimy osoby troszczące się o chorych, którzy do tej pory znajdowali się pod opieką ks. Janusza o zgłoszenie się do zakrystii.

• Istnieje możliwość przekazania 1% podatku na Caritas. Dalsze informacje na plakatach oraz ulotkach znajdujących się przy wyjściu z kościoła.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.