Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – 20.06.2019 r.

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)

Dziś:

• Msze św. godz. 7:30, główna Msza św. o godz. 9:30 – po niej procesja, po zakończonej procesji około godz. 12:00, 16:00 i 18:30.

• Koncert uwielbieniowy z okazji uroczystości Bożego Ciała o godz. 20:00 na placu przed ratuszem.

Piątek:

• Ks. Proboszcz udziela dyspensy od zakazu spożywania pokarmów mięsnych na terenie Parafii.

• Adoracja ,,24 godziny dla Pana” od godz. 7.00 do Mszy św. w sobotę o godz. 7.00 według planu.

Inne:

• W czasie oktawy Bożego Ciała od piątku nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją o godz. 18.00.

• Msza św. w intencji Głogowian pochodzących z Kresów w niedzielę o godz. 18.30. W czasie Mszy św. będzie poświęcone drzewo ze Zbaraża. Po Mszy św. koncert organowy w wykonaniu prof. Bogusława Raby oraz trębacza Marka Stroińskiego. Wstęp wolny.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Pielgrzymce Rowerowej, od 27 do 30.06. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki i w zakrystii. Spotkanie przedpielgrzymkowe w najbliższą niedzielę o godz. 19.30 w kościele.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce wraz z grupą niebieską, Zapisy i regulamin pielgrzymki w zakrystii. Karty duchowego pielgrzyma oraz kartki na intencje również w zakrystii.

• Organizowany jest wyjazd do Praszki i Częstochowy – zapisy u p. Piotrowskiej.

• ,,Klub Seniora” przy Parafii św. Mikołaja zaprasza na pielgrzymko-wycieczkę do Gniezna i Biskupina 27.06. Szczegóły na plakacie.