Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (21.04.2019)

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Dziś:

• Naszym Parafianom i Gościom z okazji Świąt życzymy osobistego doświadczania pustego grobu w pokonywaniu słabości oraz radości spotykania Zmartwychwstałego w codziennym życiu.

• Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii i dekoracji na Święta.

• Dziś Msze św.: o 6.00 bez procesji i od 9:30 wg porządku niedzielnego.

Poniedziałek:

• Msze św. według porządku niedzielnego; taca jest przeznaczona na uczelnie katolickie.

• kancelaria będzie nieczynna.

Środa:

• Spotkanie grupy biblijnej o godz. 16:45 w salce bł. Edmunda.

Czwartek:

• Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00 w parafii św. Mikołaja.

Piątek:

• Ze względu na Oktawę Wielkiej Nocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Niedziela:

• Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas w naszej Diecezji.

• O godz. 14:00 zapraszamy na adorację zakończoną Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Inne:

• Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli nasz parafialny Caritas w przygotowaniu paczek żywnościowych dla najuboższych.

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marcina; we wtorek dziewczęta, chłopcy w piątek spotkania odbędą się po wieczornej Mszy św.

• Wspólnoty Odnowy w Duchu św. organizują w parafii św. Klemensa w Głogowie Seminarium Wiary od 29.04 do 17.06.2019 r.

• Piesza Pielgrzymka do Grodowca wyruszy o północy z 30.04 na 1.05. Msza św. w Sanktuarium w Grodowcu ok. godz. 6.00

• Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 28.04 br. o godz. 16:00 w parafii św. Maksymiliana.

• W dniach 01.05 – 03.05 br. Obchodzić będziemy triduum przygotowujące nas do uroczystości odpustowych w naszej parafii.

• 04.05.2019 zapraszamy serdecznie na Mszę św. w intencji Strażaków o godz. 18:30.

• Ks. Marcin zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Gdańska, Pelplina, Kazimierza Biskupiego innych miejsc w dniach 26-31.05. Program i szczegóły w zakrystii.

• Trwają zapisy na XXIII spotkanie młodych Lednica. Szczegóły w zakrystii. Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.

• W dniach 26.08.2019 – 01.09.2019 organizowana jest pielgrzymka do Armenii zapisy i dalsze informacje zakrystii.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.