V Niedziela Wielkanocna 07 maja 2023 r.

Głogów, 07 maja 2023 r.

V Niedziela Wielkanocna

• poniedziałek – uroczystość św. Stanisława bpa. i męczennika – głównego patrona Polski.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie pielgrzymki Nocą do Jutrzenki Nadziei oraz naszego parafialnego odpustu.
  3. Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP na Mszy św. o godz. 18:30. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  4. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 18:00, w środy o godz. 17:45 połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Msza w intencji hutników i ich rodzin z Huty Miedzi Głogów w kolegiacie w środę 10.05 o godz. 16.00. Zapraszamy.
  6. Nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii w sobotę 13 maja o godz. 17:30.
  7. Czuwanie fatimskie w Grodowcu w sobotę 13 maja o godz. 19:00.
  8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII SP odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18:30. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  9. Sakrament bierzmowania młodzieży klas VIII SP przygotowującej się w naszej parafii zostanie udzielony po wakacjach w nowym roku szkolnym.
  10. Różaniec do Siedmiu Boleści w maju i czerwcu odmawiany będzie w każdy wtorek o godz. 17:15.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.