V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś:
• Podczas Mszy św. o godz. 18:30 kandydaci do bierzmowania przyjmą krzyże.
Wtorek:
• Różaniec do siedmiu boleści o godz. 17:15.
Sobota:
• Święcenia prezbiteratu w kościele św. Jadwigi w Zielonej Górze.
Niedziela za tydzień:
• Uroczystość I komunii świętej o godz. 11.00. Ze względu na I Komunię bardzo prosimy o uczestnictwo we Mszy św. w godzinach innych niż 11.00.
• Dzień Matki;
• Duszpasterstwo Nauczycieli i Pracowników Oświaty Rejonu Głogowskiego oraz Parafia św. Mikołaja zaprasza na Apel Maryjny z okazji Dnia Matki, który odbędzie się o godz. 20:30 w ruinach kościoła św. Mikołaja.
Inne:
• W sobotę o godz. 20.15 różaniec w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii, zakończony apelem.
• Katechezy neokatechumenalne – w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy św. w salce nr 1.
• Bierzmowanie w naszej parafii w czwartek o godz. 17:00. Próby będą się odbywać od poniedziałku do środy po Mszach św. wieczornych.
• Dobiegają końca zapisy na autokarową pielgrzymkę do Gdańska, Ciechocinka, Kartuzów i innych miejsc w dniach 26-31.05. Szczegóły w zakrystii.
• Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Pielgrzymce Rowerowej, od 27 do 30.06. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki i w zakrystii.
• Osoby, które zadeklarowały się na wyjazd do Armenii prosimy zgłaszać się do proboszcza.
• Wyjazd na Diecezjalny Dzień Młodych do Rokitna – 15.06. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakacie.
• Organizowany jest wyjazd do seminarium w Paradyżu na Akatyst do Ducha Świętego (08.06.2019). Koszt 40 zł, zapisy w zakrystii.
• Osoby pragnące przyjąć obraz Jasnogórski w ramach peregrynacji mogą zgłaszać się w zakrystii.
• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.