VI Niedziela Wielkanocna 14 maja 2023 r.

Głogów, 14 maja 2023 r.

VI Niedziela Wielkanocna

 

 1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
 • poniedziałek, wtorek, środa – dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo na roli tzw. Dni Krzyżowe.
 • wtorek – święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
 • środa – wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami św. Brata Alberta na Mszy św. o godz. 9:00.
 • piątek – wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami bł. Jerzego Popiełuszki na Mszy św. o godz. 9:00 i św. Siostry Faustyny na Mszy św. o godz. 15:00.
 1. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 18:00, w środy o godz. 17:45 połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
 2. Dziś Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentów spowiedzi i I Komunii św. o godz. 16:00.
 3. Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII SP na Mszy św. o godz. 18:30. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
 4. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek i będzie połączona z nabożeństwami majowymi.
 5. Rocznica I Komunii św. w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11:00. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 10:00.
 6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. W przyszłą niedzielę 21 maja będziemy gościć w naszej parafii s. Nullę (Garlińską) ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża. Podczas Mszy św. siostra opowie o cudownym uzdrowieniu, którego doświadczyła za przyczyną Sługi kard. Stefana Wyszyńskiego. Cud jej uzdrowienia przyczynił się do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Po Mszach św. będzie można również nabyć książkę: „Cud kardynała Wyszyńskiego” w cenie 20 zł.
 8. Stowarzyszenie Chór Beati Cantores zaprasza na Koncert wiosenny, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę 21 maja o godz. 17:00.
 9. Także za tydzień w niedzielę 21 maja w Dalkowie od godz. 11:00 odbędzie się Festiwal Kwitnących Azalii i Różaneczników. O godz. 14:45 Nabożeństwo Majowe w parku, następnie Plenerowy Koncert operetkowy. Szczegóły podane są na plakatach.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
 11. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
 12. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.