VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
    w sobotę – święto Katedry św. Piotra Apostoła
  2. Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Brata Alberta we wtorek o godz. 9:00.
  3. Adoracja ,,24 godziny dla Pana” rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 7:00 i potrwa do sobotniej, porannej Mszy św. Zachęcamy do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych. O godz. 15:00 Msza św. z okazją do oddania czci relikwiom św. Faustyny.
  4. Rekolekcje adresowane do młodzieży pod tytułem: ,,Multimilioner z ulicy” w Rokitnie w dniach 28.02-1.03. Szczegóły na stronie facebookowej Centrum DDM.
  5. Przypominamy o możliwości wsparcia budowy głogowskiego hospicjum przez przekazanie 1% podatku na to dzieło lub na diecezjalną Caritas.
  6. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę „Szlakiem Prymasa Wyszyńskiego i Bożego Miłosierdzia”w terminie 14-19.06. W programie m.in. Warszawa, Zuzela, Rywałd Królewski, Gietrzwałd, Święta Lipka, Wilno, Kowno. Więcej informacji w zakrystii i u ks. Marcina.
  7. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia a wypoczywającym na feriach zimowych wielu niezapomnianych wrażeń oraz opieki Aniołów Stróżów. Przypominamy równocześnie o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. także w czasie ferii.