Wniebowstąpienie Pańskie (02.06.2019)

Wniebowstąpienie Pańskie

Dziś:

• Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

• Na okres wakacji (od czerwca do sierpnia) nastąpi zmiana godzin Mszy św. nie będzie Mszy o godz. 16:00, pojawi się Msza o godz. 21:00.

Poniedziałek:

• Spotkanie do bierzmowania dziewcząt z grupy ks. Marcina.

Wtorek:

• Różaniec do siedmiu boleści o godz. 17:15. Następnie o godz. 18:30 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

• Spotkanie do bierzmowania chłopców z grupy ks. Marcina

Czwartek:

• Spotkanie przyjaciół Paradyża o godz 17:00 w salce bł Edmunda.

• Różaniec w int. Powołań o godz. 17:45 w kościele.

• Msza św. po której nastąpi modlitwa o uzdrowienie o godz. 18:30 w kościele NSPJ na osiedlu Krzepów.

Piątek:

• Odwiedziny chorych będących pod opieką ks. Proboszcza i ks. Mieczysława.

• Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Edmunda o godz. 15:00.

Sobota:

• Odwiedziny chorych będących pod opieką ks. Macieja.

• Zachęcamy do udziału w jednodniowym sympozjum o zagrożeniach duchowych zatytułowanym „Magia cała prawda”. Sympozjum odbywać się będzie w naszej parafii od 9:45 do 18:30. Wstęp wolny. Dalsze informacje na plakatach.

• Parafia św. Klemensa zaprasza na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie o godz. 18:30. Dalsze informacje na plakatach.

Niedziela za tydzień:

• |Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

• Parafia św. Klemensa zaprasza na Piknik Rodzinny. Rozpoczęcie „Marszem dla Życia i rodziny” o godz. 12:00, od „Okna Życia” przy głogowskim szpitalu. Dalsze informacje na plakacie.

• W tym dniu po Mszach św. zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

Inne:

• Trwa remont tylnej ściany naszego kościoła.

• Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18:00.

• Wyjazd na Diecezjalny Dzień Młodych do Rokitna – 15.06. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakacie.

• Wyjazd na Uroczystość Jubileuszu Obrazu MB Cierpliwie Słuchającej głównej patronki naszej diecezji 16.06. Zapisy w zakrystii.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Pielgrzymce Rowerowej, od 27 do 30.06. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki i w zakrystii.

• Zapraszamy do udziału w XXXVI Pielgrzymce Duszpasterstwa Rolników w dniach 2-12.07. Dalsze informacje na plakatach.

• Organizowany jest wyjazd do Praszki i Częstochowy zapisy u p. Piotrowskiej.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce wraz z grupą niebieską, która wychodzi z naszej parafii. Zapisy w zakrystii. Dalsze informacje na plakatach.

• Osoby pragnące przyjąć obraz Jasnogórski w ramach peregrynacji mogą zgłaszać się w zakrystii.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.