X NIEDZIELA ZWYKŁA 9.06.2024

Głogów, 9. czerwca 2024 r. 

        

        X Niedziela Zwykła

 1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia: we wtorek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek – wpomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 2. W piątek przypada dzień urodzin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. W następną niedzielę rocznica sakry bpa Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. 
 3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18:00.
 4. Dziś w ramach duchowego przygotowania do uroczystości NMP z Rokitna 18. czerwca, rozpoczynamy nowennę, która będzie podczas nabożeństw czerwcowych.  
 5. Dziękujemy wspólnotom parafialnym za przygotowanie ołtarzy oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie procesji Bożego Ciała i całej oktawy. 
 6. Nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii w czwartek 13. czerwca o godz. 17:15.
 7. Czuwanie fatimskie w Grodowcu w czwartek 13. czerwca o godz. 19:00.
 8. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII SP odbędzie się w następną niedzielę 16 czerwca. Przychodzimy na mszę o godz. 18.30, po niej spotkanie w salce nr 4.
 9. Przy głównym wejściu do kościoła jest puszka, gdzie można składać ofiary na kwiaty. 
 10. Rowerowa Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 4 – 7 lipca 2024. Zapisy i informacje na stronie www.rowerowa.glogow.pl oraz na plakatach. 
 11. Uroczyste obchody święta patronalnego Matki Bożej Rokitniańskiej potrwają będą zwieńczone odpustem w sobotę 15 czerwca. Zapraszamy chętnych parafian do pielgrzymki autokarowej na to wydarzenie. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł. 
 12. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
 14. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
 15. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

 

 

          Proboszcz

    ks. Witold Pietsch