XIX niedziela zwykła 11.08.2019 r.

XIX niedziela zwykła

• Gościmy w naszej parafii o Jana Marciniaka, misjonarza z Tanzanii. Po Mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne.

• Dzisiejsza taca przeznaczona na uczelnie katolickie.

• Wyjazd autokaru na ostatni etap pielgrzymki dziś o godz. 23:00 sprzed naszego kościoła.

• W poniedziałek na Jasną Górę wchodzi piesza pielgrzymka naszej diecezji. Dziękujemy Bogu za pielgrzymów i tych, którzy ich wspierali.

• We wtorek Czuwanie Fatimskie w Grodowcu rozpocznie się o godz. 19:00.

• W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP. W tym dniu na każdej Eucharystii błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msze św w porządku niedzielnym. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona zostanie na pomoc uboższym parafią. Jest to również dzień odpustu w parafiach Grodowiec i Kolegiata.

• Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Świata Pracy do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 14- 15 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00, koszt to 70 zł za przejazd oraz 40 zł za nocleg. Zapisy w zakrystii.

• Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.

• Wszystkim, wypoczywającym i pracującym, życzymy błogosławionego tygodnia.