XV niedziela zwykła – 14.07.2019

• Wspomnienia liturgiczne:

poniedziałek – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

wtorek – NMP z Góry Karmel – MB Szkaplerznej

• W środę oddanie czci relikwiom św. Alberta po Mszy św. o godz. 9.00, a św. Faustyny w piątek po Mszy św. o godz. 15.00.

• Potrzebujemy 30 noclegów dla pieszych pielgrzymów na Jasną Górę na nocleg z 1 na 2.08. Prosimy rodziny gotowe przyjąć pielgrzymów o zgłaszanie się w zakrystii.

• Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – zapisy i regulamin pielgrzymki, a także karty duchowego pielgrzyma oraz kartki na intencje w zakrystii. Przypominamy, że można dołączyć do grupy w dowolnym czasie trwania pielgrzymki.

• Zapisy na ostatni etap pielgrzymki pieszej (wyjazd w nocy z 11 na 12.08) w zakrystii. Koszt: 50 zł.

• W następną niedzielę będziemy gościć ks. Roberta Koniczka, oblata, który wygłosi słowo Boże. Po Mszach świętych będzie możliwość złożenia ofiary na budowę studni na Madagaskarze,

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i odpoczynku wypoczywającym na wakacjach.