XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

Głogów, 21 lipca 2019 r.

Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą

1. Gościmy w parafii ks. Roberta Koniczka, który głosi słowo Boże. Po Mszach św. przy wyjściu z kościoła możliwość złożenia ofiary na budowę studni na Madagaskarze.

2. Nabożeństwa i liturgiczne wspomnienia tygodnia:

• w poniedziałek – św. Marii Magdaleny – święto,

• we wtorek – św. Brygidy, patronki Europy – święto,

• różaniec do Siedmiu Boleści MB o godz. 17:45;

• w środę – św. Kingi – wspomnienie,

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00;

• w czwartek – św. Jakuba Ap. – święto,

• w piątek – św. Joachima i Anny – rodziców NMP – wspomnienie.

1. W dniach 25-26 lipca (czwartek i piątek): Dni św. Jakuba Apostoła w sanktuarium w Jakubowie.

2. W czwartek wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej Mszy św. na parkingu przy głównym wejściu do kościoła. Zachęcamy do włączenia się do akcji: „1 gr. za 1 szczęśliwie przejechany kilometr” organizowanej przez MIVA Polska, wspierającą zakup pojazdów dla misjonarzy. Szczegóły na plakatach.

1. Potrzebujemy jeszcze kilkunastu noclegów dla pieszych pielgrzymów na Jasną Górę na nocleg: z 1 na 2 sierpnia. Osoby gotowe przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

2. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – zapisy, regulamin, karty duchowego pielgrzyma, kartki na intencje – w zakrystii. Zapis na ostatni etap pielgrzymki. (wyjazd w nocy z 11 na 12 sierpnia) w zakrystii. Koszt: 50 zł.

1. Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.

2. Spotkanie z o. Jamesem Manjackalem w kościele Miłosierdzia Bożego w terminie2-4 sierpnia. Więcej szczegółów na plakatach.

2. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.

3. Wszystkim, wypoczywającym i pracującym, życzymy błogosławionego tygodnia.