XX niedziela zwykła – 18.08.2019 r.

XX niedziela zwykła

• W przyszłą niedzielę o godz. 12:30 odbędzie się pożegnanie ks. Macieja, który z dniem 26.08 podejmie posługę w parafii MB Różańcowej w Kłodawie.

• Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy męski zespół Voce Cordis z Mińska na Białorusi, który będzie ubogacał liturgię Mszy św. swoim śpiewem.

• Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Świata Pracy do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 14- 15 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00, koszt to 70 zł za przejazd oraz 40 zł za nocleg. Zapisy w zakrystii.

• 14 września odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Grodowca zachęcamy naszych parafian do licznego uczestnictwa.

• Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, organizatorom szczególnie ks. Marcinowi i wszystkim pielgrzymom pieszym i duchowym.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.

• Wszystkim, wypoczywającym i pracującym, życzymy błogosławionego tygodnia.