XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2019 r.

Głogów, 25 sierpnia 2019 r.

Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą

1. Gościmy w parafii zespół Voce Cordis z Mińska, który upiększa dziś naszą liturgię. Przy wyjściu z kościoła można nabyć płyty.

2. Dziś posługę w naszej parafii kończy ks. Maciej Żurawski. Dziękujemy ks. Maciejowi za ten wspólny czas prowadzenia nas do Boga.

3. Nabożeństwa i liturgiczne wspomnienia tygodnia:

– w poniedziałek – NMP Częstochowskiej – uroczystość, Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:30;

– we wtorek – św. Moniki – wspomnienie,

– różaniec do Siedmiu Boleści MB o godz. 17:45;

– w środę – św. Augustyna – wspomnienie,

– Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00;

– w czwartek – Męczeństwo Jana Chrzciciela – wspomnienie,

1. 31 sierpnia (w sobotę) przypada 39 rocznica podpisania w Gdańsku Umów Społecznych.

2. Od przyszłej niedzieli, 1 września, powraca Msza św. o godz. 16. Nie będzie Mszy św. o godz. 21.

3. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Świata Pracy do Częstochowy, która odbędzie się w dniach

14- 15 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00, koszt to 70 zł za przejazd oraz 40 zł za nocleg. Zapisy w zakrystii.

1. 14 września odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Grodowca. Zachęcamy naszych parafian do licznego uczestnictwa.

2. 14 września organizowany jest wyjazd na spotkanie Polska pod Krzyżem we Włocławku.

Koszt: 40 zł. Wyjazd o godz. 4:30 z parkingu przy kościele. Zapisy u p. Artura – tel. 570-799-778 oraz u p. Grażyny – tel. 730-826-781. Szczegółowe informacje na plakacie.

1. Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej po rodzinach naszej parafii. Osoby pragnące włączyć się w to dzieło mogą zgłaszać się w zakrystii.

3. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.

4. Wszystkim, wypoczywającym i pracującym, życzymy błogosławionego tygodnia.