XXIII Niedziela Zwykła 08.09.2019

Głogów, 8 września 2019 r.

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. Błogosławieństwo ziarna dziś po każdej Mszy św.
  2. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dziś o godz. 16:00.
  3. Nabożeństwa i liturgiczne wspomnienia tygodnia:
    • w poniedziałek –  święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.,
    • we wtorek  – różaniec do Siedmiu Boleści MB o godz. 17:45;
    • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00;
    • w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma,
    • w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
  4. Spotkanie katechetów w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  5. Spotkanie kandydatów i chętnych, by dołączyć do ministrantów we wtorek, o godz. 17:00 w salce obok kancelarii.
  6. Próba scholi młodzieżowej we wtorek o godz. 19:00 w salce obok kancelarii.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę, po Mszy św. wieczornej w salce bł. Edmunda.
  8. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w czwartek o godz. 16:00.
  9. Próba scholi dziecięcej w czwartek, o godz. 16:00 w salce nr 3. Zapraszamy dziewczynki z wszystkich szkół.
  10. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 19:00 w salce bł. Edmunda.
  11. Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek, po wieczornej Mszy św. w salce bł. Edmunda.
  12. Spotkanie pieszych pielgrzymów grupy niebieskiej w sobotę, o godz. 16:30 na plebanii.
  13. Spotkanie grupy New Pastoral w sobotę, o godz. 16:00 w salce obok kancelarii.
  14. Zapraszamy nowe osoby do włączania się w spotkania grup formacyjnych w naszej parafii.
  15. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z SP nr 10 o SP nr 11 we wtorek, SP 12 w środę. Spotkania po Mszy św. wieczornej w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  16. 14 września odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Grodowca. O godz. 7:00 wyjście z placu przy naszym kościele. O godz. 13:00 w Grodowcu Masza św.  Będzie możliwość powrotu autobusem. Bilety powrotne do nabycia u kierowcy przy wyjściu pielgrzymki i w czasie pierwszego postoju.
  17. 14 września organizowany jest wyjazd na spotkanie Polska pod Krzyżem we Włocławku. Koszt: 40 zł. Wyjazd o godz. 4:30 z parkingu przy kościele. Zapisy u p. Artura – tel. 570-799-778 oraz u p. Grażyny – tel. 730-826-781. Szczegółowe informacje na plakacie.
  18. Spotkanie w ramach diecezjalnej łączności z Włocławkiem – 14 września w Rokitnie. Szczegóły na plakacie.
  19. Wyjazd na Pielgrzymkę Świata Pracy do Częstochowy w sobotę, o godz. 7:00 z parkingu przy kościele.
  20. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby uczelni katolickich i wydziałów teologicznych.
  21. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Jednocześnie rozpocznie się Tydzień Wychowania.
  22. Z okazji święta patronalnego Apostolstwa Dobrej Śmierci, 15 września o godz. 17:45 Różaniec do Siedmiu Boleści MB, a o godz. 18:30 Msza św. w intencji członków.
  23. Msza św. Polowa przy pomniku „Zesłańców Sybiru” zostanie odprawiona w dniu 17 września o godz. 12:00 przy kościele p.w. św. Maksymiliana w Głogowie.
  24. Pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecz odbędzie się 21 września (w sobotę). Koszt:30 zł, wyjazd o godz. 7:30 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.
  25. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę odbędzie się w dniach 21-22 września. Wyjazd organizuje parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie. Szczegóły na plakacie.
  26. Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna odbędzie się 22 września. Zapisy u organizatorów do 15 września. Szczegółowe informacje na plakacie.
  27. Kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja rozpocznie się 22 września Mszą św. o godz. 18:00.
  28. Rekolekcje dla małżeństw Dialogi we Dwoje w Rokitnie, w terminie 27-29 września.
  29. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych (które ukończyły 21 rok życia) rozpocznie się w parafii św. Mikołaja w dniu 29 września o godz. 18:00.
  30. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy. Są także nasze diecezjalne kalendarze na rok 2020.
  31. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  32. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.