XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019 r.

XXIX niedziela zwykła – 20 października 2019 r.

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
    • dziś: rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego;
    • we wtorek: wspomnienie św. Jana Pawła II i oddanie czci relikwiom podczas Mszy św. o 9:00;
    • nabożeństwa różańcowe dla dzieci: pn-pt. o godz. 17:00, dla dorosłych codziennie o godz. 17:45;
    • różaniec w językach, w ramach Tygodnia Misyjnego prowadzony przez oazę młodzieżową w piątek o godz. 17:45.
  2. Gościmy w naszej parafii ks. Marka Zołoteńkiego, który głosi do nas Słowo Boże, a przy wyjściu z kościoła będzie zbierał ofiary na budowę kościoła, którą prowadzi.
  3. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dziś Mszą św. o godz. 18:30.
  4. Peregrynacja relikwii bł. s. Bogumiły Noiszewskiej oraz bł. s. Marty Więckiej w kaplicy głogowskiego szpitala od najbliższej środy, do wtorku 29.10 od godziny 1600 do 1700. W modlitwie będziemy polecać chorych, umierających oraz całą służbę zdrowia.
  5. Schola dziecięca w czwartki o godz. 16:00, oaza młodzieżowa rozpoczyna się Mszą św. w piątki o godz. 18:30.
  6. Bal Świętych dla uczniów wszystkich szkół podstawowych na terenie naszej Parafii 29.10 – początek o godz. 17:00 w kościele. Zachęcamy dzieci do przebrania się za wybranego świętego. W ramach balu: wspólna modlitwa w kościele, przejście ze śpiewem do SP 11, zabawa z konkursami i nagrodami o świętych i nie tylko, prowadzona przez Wolontariuszy SKC.
  7. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone odatowane kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypisywanie. Wypełnione karty można składać na tacę.
  8. Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w naszej parafii. Zachęcamy do przyjmowania wizerunku. Zapisy z zakrystii.
  9. Prasa katolicka, diecezjalne kalendarze, dewocjonalia i różne pamiątki do nabycia u s. Piusy.
    Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.
    Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.